Actueel weer Arnhem (presikhaaf)
Laatste update: 2026-05-14 om 13:17 uur
| Temperatuur | 8.6 °C |
| Neerslag | 7.6 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit N |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 998.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 11.1 km/u om 08:28 u |
| Minimum temp. | 5.9 °C om 02:39 u |
| Maximum temp. | 9.2 °C om 10:43 u |
| Windchill | 7.8 °C |
| Hitte index | 7.8 °C |
| Dauwpunt | 6.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:43 u |
| Zon onder | 21:21 u |